Współpraca z wydawcami

19 kwietnia 2021

Kluczowym aspektem działalności Polskiej Platformy Medycznej jest udostępnienie szerokiemu gronu czytelników artykułów, książek oraz rozdziałów w ramach otwartego dostępu. Zgromadzenie i udostępnienie dorobku publikacyjnego polskich naukowców z dziedziny nauk medycznych nie byłoby jednak możliwe bez współpracy z jednym z najważniejszych partnerów – wydawcami.

Dzięki wydawcom oraz autorom, którzy zgodzili się udostępnić swoje materiały w ramach licencji Creative Commons, w zasobach repozytorium PPM znalazło się ponad 300 cennych i dotychczas niedostępnych w Internecie publikacji.

Wydawcy, którzy udostępnili swoje materiały w PPM, za co szczególnie dziękujemy:

Oficyna Wydawnicza Arboretum w PPM: tutaj

Wrocławskie Wydawnictwo Naukowe Atla 2 oraz Dolnośląska Izba Lekarska w PPM: tutaj

Oficyna Wydawnicza ATUT w PPM: tutaj

Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w PPM: tutaj

Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w PPM: tutaj

Współpraca z wydawcami