Prezentacje PPM: Pomorski Uniwersytet Medyczny

31 lipca 2019

1. Projekt „Polska Platforma Medyczna: portal zarządzania wiedzą i potencjałem badawczym” dwukrotnie został zaprezentowany w trakcie wydarzeń promocyjnych w Szczecinie.

Pierwszą okazją stały się Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Szczecinie. Prezentacja projektu odbyła się w Centrum Symulacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (10 maja 2019 r.). Projekt PPM zajął pierwsze miejsce w programie Polski Cyfrowej w roku 2017.
Druga prezentacja odbyła się podczas naukowej sesji środowiskowej Zachodniopomorskiego Porozumienia Bibliotek i SBP pt. „Biblioteka – nowe wyzwania”. Spotkanie to odbyło się w Bibliotece Głównej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (28 czerwca 2019 r.).

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

2. Prezentacja projektu podczas Deutsch-polnische Konferenz: Neue Wege und Bestandserhaltung in Bibliotheken, która odbyła się w Schwerinie i Rostocku w dniach 9-10 września 2019 r.

Dagmara Budek

Biblioteka Główna Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

„Polish Platform of Medical Research: open access to biomedical science and research data management. Project of medical libraries in Poland”.

Prezentacja PPM w Schwerin

3. Prezentacja nt. Planu zarządzania danymi badawczymi:

Prezentacje PPM: Pomorski Uniwersytet Medyczny